Teknik Destek

Makina Revizyonu

Makine revizyonu (Retrofit), makinenin mekanik, elektrik – elektronik veya yazılımsal anlamda performansını artıracak uygulamaları kapsar. Bu uygulamalar mevcut sistemi muhafaza ederek olacağı gibi yeni eklentiler yapılarak ta gerçekleştirilebilir. Ayrıca yapılan işle ilgili teknik desteğe ihtiyaç duyulması halinde bu destek oldukça hızlı ve ekonomik olarak alınabilmektedir.. ​ CNC Makina Revizyonu hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teknik Servis

HT Makina, her marka CNC Plazma Kesim makinelerine CNC üniteleri, Plasma güç kaynakları ve servo sürücüleri ile ilgili olarak yerinde teknik servis desteği sağlamaktadır. Teknik Servis İlkelerimiz Ø Orijinal yedek parça; Ø Hızlı müdahale; Ø Geçici değil kalıcı çözüm; Ø Uzman ve Bilinçli Ekip; Ø Optimum çözüm; Teknik servislerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sarf/Yedek Parça

HT Makina ve Yedek Parça San. ve Tic. Ltd. Şti. sürekli yedek parça ve sarf malzemesi stoğunu güncel tutar. Yan sanayi yedek parça kullandığınız taktirde; Orijinal sarf malzemelerine kıyasla daha az delme sayısı, yüksek maliyet. Orijinal sarf malzemelerine kıyasla daha büyük kesim açısı, müşteri memnuniyetsizliği/ müşteri kaybı. Yeterli derecede kontrol sağlanmadığından sorunlu çıkabilecek sarf malzemeleri yüzünden Torch ve/veya Torch hortumun zarar görmesi, bunun sonucu teknik servis ihtiyacı, para ve zaman kaybı. Orijinal olmayan soğutma suyu kullanımında, düşük sarf malzemesi ömrü, torch ısınması sonucu torch değişimi, su pompası değişimi, bunun sonucu yine teknik servis ihtiyacı, para ve zaman kaybı. HT makina olarak her zaman orijinal yedek parça ve sarf kullanmanızı öneriyoruz ve bize düşen stok tutma görevini yerine getiriyoruz.