Plazma Güç Sistemleri

 

PowerMax 45XP

PowerMax 45XP

Powermax45® XP 16 mm kalın metal kesme, oluk açma ve markalama işleri için profesyonel tipte plazma sistemi.

PowerMax 65

PowerMax 65

Powermax65® 20 mm manuel kesme ve 16 mm mekanize delme işleri için profesyonel tipte plazma metal kesme ve oluk açma sistemi.

PowerMax 85

PowerMax 85

Powermax85® 25 mm manuel kesme ve 20 mm mekanize delme işleri için profesyonel tipte plazma metal kesme ve oluk açma sistemi.

PowerMax 105

PowerMax 105

Powermax105® 32 mm manuel kesme ve 22 mm mekanize delme işleri için profesyonel tipte plazma metal kesme ve oluk açma sistemi.

PowerMax 125

PowerMax 125

Powermax125® 38 mm manuel kesme ve 25 mm mekanize delme işleri için profesyonel tipte plazma metal kesme ve oluk açma sistemi.

HPR130XD

HPR130XD

HyPerformance® Plasma HPR130XD®, çok inceden orta kalın malzemelere kadar benzeri görülmemiş HyPerformance kesim kalitesi sunar.

HPR400XD

HPR400XD

HPR400XD piyasada bulunan en hızlı, en kalın ve çok yönlü HyPerformance Plasma sistemidir. Hypertherm, müşterilere güvenebilecekleri olağanüstü performans sağlamak için, 75 patentli plazma teknolojisinden dört yıldan fazla zaman geçirmiştir. HPR ürün ailesi, dünya çapında satılan binlerce HyPerformance Plasma sistemiyle en tutarlı kesim kalitesi, en yüksek üretkenlik, en düşük işletme maliyeti ve benzersiz güvenilirlik isteyen müşteriler için plazma sistemi haline gelmiştir.

HPR800XD

HPR800XD

HPR800XD, piyasada bulunan en geniş proses aralığı ve en kalın paslanmaz çelik ve alüminyum kesim kapasitesini sağlamak için HyPerformance Plasma’nın çok yönlülüğünü genişletir. Hypertherm, müşterilere güvenebilecekleri olağanüstü performans sağlamak için, 75 patentli plazma teknolojisinden dört yıldan fazla zaman geçirmiştir. HPR ürün ailesi, dünya çapında satılan binlerce HyPerformance Plasma sistemiyle en tutarlı kesim kalitesi, en yüksek üretkenlik, en düşük işletme maliyeti ve benzersiz güvenilirlik isteyen müşteriler için plazma sistemi haline geldi.

XPR170

XPR170

XPR170, çok inceden orta kalınlıkta malzemelere kadar yeni nesil X-Definition işlemlerini sunar. XPR, yeni teknolojiyi siyah sac, paslanmaz çelik ve alüminyum malzeme üzerinde yeni nesil, X-Definition™ kesmeye yönelik rafine işlemlerle birleştirerek HyDefinition® kesim kalitesini
çok daha ileri bir noktaya taşır.

• Üstün paslanmaz çelik kesim kalitesi

• İnce siyah sac üzerinde tutarlı ISO aralık 2 sonuçları ve daha kalın siyah sac ve paslanmaz çelik üzerinde genişletilmiş aralık 3 kesim kalitesi

• Vented Water Injection™ (VWI) ile alüminyum üzerinde
üstün sonuçlar

 

XPR300

XPR300

XPR300, Mekanize plazma kesme teknolojisinde en dikkat çekici ilerlemeyle, plazmanın yapabilecekleri yeniden tanımlandı. XPR, yeni teknolojiyi siyah sac, paslanmaz çelik ve alüminyum malzeme üzerinde yeni nesil, X-Definition™ kesmeye yönelik rafine işlemlerle birleştirerek HyDefinition® kesim kalitesini çok daha ileri bir noktaya taşır.

• Üstün paslanmaz çelik kesim kalitesi

• İnce siyah sac üzerinde tutarlı ISO aralık 2 sonuçları ve daha kalın siyah sac ve paslanmaz çelik üzerinde genişletilmiş aralık 3 kesim kalitesi

• Vented Water Injection™ (VWI) ile alüminyum üzerinde
üstün sonuçlar

MaxPRO200

MaxPRO200

MAXPRO200 plazma kesme sistemi, hava veya oksijen plazma gazıyla etkileyici kesim hızlarına, tutarlı kesim kalitesine ve sıra dışı sarf malzemesi ömrüne sahiptir. Kolay çalıştırma için optimize hale getirilmiş kesme parametreleri tek bir adımla otomatik olarak ayarlanır ve kontrol edilir. Ağır hizmette kullanılmak, çok çeşitli sektörel uygulamalarda yüksek mekanize ve elde kesme ve oluk açma kapasitesi sunmak üzere imal edilmiş olan MAXPRO200, güvenilir performans sunar..