Kontrol Sistemleri

EdgeConnect

EdgeConnect

EDGE Connect, Hypertherm’in sektörde öncü otomatik kontrol sistemlerinin yeni neslidir. Bu yeni platform sizlerin kesme işleminizi iyileştiren ürünler geliştirme, üretme ve satma yolunda ilerlediğimiz neredeyse 50 yıllık bir deneyimin ve bağlılığın üzerine inşa edilmiştir.

 

EdgePro

EdgePro

EDGE Pro CNC, Hypertherm’in kesim endüstrisinde 40 yılı aşkın deneyimini temel almaktadır. Esnek ve kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanan EDGE Pro, karlılığı yükseltmek için güvenilir performans verir. PhoenixTM yazılımını kullanan bu CNC, uzmanlık deneyimimizi doğrudan fabrikanıza taşıyarak, sanki her vardiyada en iyi operatörünüz çalışıyormuş gibi kesim kalitesini ve verimliliği artırır.

EdgePro Ti

EdgePro Ti

1968’den bu yana Hypertherm tek bir hedefe sahiptir: Metal kesme maliyetini düşürmek. Hypertherm. kontrol çözümleri, kullanımı kolay bir yazılımla güvenilir performans sağlayan çoklu kesme uygulamalarını destekleyen yerleşik işlem uzmanlığına sahiptir.\r\nEDGE Pro Ti montaj ve kurulum kolaylığı için entegre sürücüler, motorlar ve çoklu torç yükseklik kontrolü arayüz opsiyonları ile tasarlanmıştır. Donanım ve yazılım birleştiğinde, operatörün her seferinde en iyi kesimi yapmasını sağlayarak verimliliği ve kârlılığı arttırır.

MicroEdge Pro

MicroEdge Pro

MicroEDGE Pro CNC, Hypertherm’in donanım ve PhoenixTM kontrol yazılım teknolojisini geniş çeşitlilikte uygulamalar için özelleştirilebilir bir ürüne dönüştürür. Güvenilirlik ve kullanım kolaylığı sunması için tasarlanan MicroEDGE Pro, Hypertherm’in kesme işlemindeki uzmanlığını doğrudan fabrikanıza taşıyarak kesim kalitesini, verimliliği ve kazancınızı artırır. Her vardiyada en iyi operatörünüz çalışıyor gibi sonuç alırsınız.